• تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، خیابان آهنی آمینه، نبش 194 ، پلاک 48 ، واحد 2

چسب مگاپوکسی PM

این ماده خمیری شکل با زمان کار 45 دقیقه و قدرت بالا جهت نصب انواع سنگ و اتصالات به کار می رود. چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و بر پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح ، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد ، یک پیوند شیمیایی همیشگی به وجود می آورد  که با گذشت زمان دچار هیچگونه تغییر شیمیایی نمی گردد . این چسب در عین انعطاف پذیری  در  مقابل فشار مقاوم  بوده و همچنان استحکام خود را حفظ می نماید.

چسب مگاپوکسی PF

این ماده خمیری شکل با زمان کار 3 دقیقه و قدرت بالا جهت نصب انواع سنگ و اتصالات به کار می رود . چسب مگاپوکسی دارای ساختاری دو جزئی و بر پایه اپوکسی می باشد. زمانی که این ماده خمیری شکل به صورت صحیح ، قوام یابد به ماده ای جامد تبدیل می شود که در برابر سایر مواد شیمیایی مقاوم بوده و به جهت استحکام بسیار بالایی که دارد ، یک پیوند شیمیایی همیشگی به وجود می آورد که با گذشت زمان دچار هیچگونه  تغییر شیمیایی نمی گردد . این چسب  در عین انعطاف پذیری در مقابل فشار  مقاوم  بوده و همچنان استحکام خود را حفظ  می نماید.

چسب مگاپوکسی H

مگاپوکسی H جهت اسلب های طبیعی برای جلوگیری از صدمات ناشی از برش ، نصب ، حمل و نقل ، توری زدن ، مش نمودن پشت سنگ و پر کردن تخلخل های سنگ ، به صورت شفاف استفاده می گردد. این رزین اپوکسی پوششی محافظ  است که به وسیله  آن  می توان  انواع سطح را آب بندی نمود. همچنین جهت مصارف گوناگونی از قبیل درزگیری بتن ترک خورده ، جایگزین گروت معابر ماشین رو و ریل راه آهن ، پله ها و ضد لغزنده کردن سطوح استفاده نمود. ضمناً به هیچ وجه در هنگام استفاده از این محصول ، خطری متوجه کاربران محترم نمی گردد و به سلامتی کاربران لطمه ای وارد نمی سازد.

چسب مگاپوکسی HX

محصول HX یک رزین 100% اپوکسی شفاف و با غلظت پایین می باشد که برای نفوذ در شکاف ها و جهت استحکام سنگ به کار می رود و در ساب خوردن و صیقلی شدن سنگ ها بسیار موثر می باشد. از این رزین در سنگ های مرمر ، مرمریت ، گرانیت  و  غیره می توان استفاده نمود. این رزین اپوکسی پوششی محافظ است  که  بوسیله آن می توان انواع سطح  را  آب بندی نمود . همچنین جهت مصارف  گوناگونی از قبیل درزگیری بتن ترک خورده ، جایگزین گروت معابر ماشین رو و ریل راه آهن ، پله ها و ضد لغزنده کردن سطوح استفاده نمود. ضمناً به هیچ وجه در هنگام استفاده از این محصول ، خطری متوجه کاربران محترم نمی گردد و به سلامتی کاربران لطمه ای وارد نمی سازد.

چسب مگاپوکسی MC

رزینی است با پایه اپوکسی ( رنگی ) که غلیظ تر از رزین های H و HX می باشد و موارد کاربرد آن در پوشش استخرها ( آب بندی و رنگ ) ، نماها آب نماها ، سالن های تولیدی ، چاله آسانسورها ، اسکلت های فلزی ، کشتی سازی  و  آب بندی سرویس های  بهداشتی  زیر کاشی ، سنگ و غیره می باشد. این رزین به عنوان پوششی بهداشتی و ضد گرد و غبار برای کف و دیوارها به کار گرفته می شود. از بارزترین مزایای این محصول آنتی باکتریال بودن و ضد خش بودن آن است . ضمناً به عنوان رنگ هم می توان از آن بهره گرفت.
Call Now Button