• تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، خیابان آهنی آمینه، نبش 194 ، پلاک 48 ، واحد 2

سنگ نرم فلکس استون FlexStone

سنگ های نرم همان سنگهای طبیعی هستند که با روش های نوین به کمک تکنولوژی های جدید بصورت سنگ های پارچه ای در سال های اخیر خود نمایی   می کنند. سنگ های طبیعی یکی از بهترین و ماندگارترین محصولات ساختمانی هستند که زیبایی خاص خود را در ابنیه ها به اشتراک گذاشته و هم نمایی خاص را ایجاد میکنند.
از مشکلات کار با سنگ طبیعی می توان به سنگین بودن آن و همچنین داشتن هزینه بالا  برای به وجود آوردن طرح های مختلف اشاره کرد. این امر باعث شد که در سالیان گذشته مهندسین و طراحان تراز اول به فکر استفاده و جایگزین محصولاتی همچون شیشه ، چوب و … در قسمت هایی از ساختمان که نصب سنگ در آن ها با مشکلاتی روبرو بود اقدام نمایند.
تکنولوژی جدید استخراج سنگ باعث شده که بتوان بجای سنگهای فرآوری شده با ضخامت 1 تا 5 سانتیمتر ، سنگهایی با ضخامت کمتر از 5 میلیمتر تولید گردد. قابلیت نصب بر روی هر سطحی و نور گذر بودن و برش ساده و آسان همراه با حالت پارچه ایی سنگ  دست طراحان و مهندسین تراز اول را برای استفاده از سنگ با نمایی دلنشین آن حتی بر روی سقف ها ، شیشه ها ، ورودی ها و حتی روی گچبری ها اجازه اجرا را می دهد.
سنگ های نرم یا FlexStone با ضخامت 3 تا 5 میلی متر با استخراج از لایه های زمین به دلیل دارا بودن لایه ها و رگه های طبیعی سنگ از تنوع خاص و خیره کننده ای در بافت و نقش خود دارا می باشد. برش قطعات با کاتر و به آسانی صورت می گیرد ، بنابراین در انتخاب طرح ، ابعاد و اشکال برش هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. این قطعات هم به صورت پلاک شده ، بند کشی و هم بصورت بدون درز و چروک به کار می رود.
امکان نصب این محصول بر روی آجر ، شیشه ، بتن ، گچ ، چوب و فلز ، پلاستیک ، کاشی و  … دامنه وسیع استفاده از این محصول را پیش روی مصرف کننده گرامی قرار داده است. وزن سبک با احتساب 3 کیلوگرم در هر متر مربع باعث شده تا این محصول در سبک سازی ساختمان حمل و نصب ساده جزء مصالح نوین قرار گیرد.

ویژگی های سنگ نرم - FlexStone

1- ابعاد سنگ نرمFlexStone بنا به سفارش ، در ابعاد نا منظم 270*130 سانتیمتر و همچنین ابعاد منظم تولید می گردد.
2- کاربرد سنگ نرمFlexStone  در زمینه دکوراسیون ، معماری داخلی و به صورت کلی در صنعت ساختمان بکار می رود.
در حوزه دکوراسیون در وسایل اشیاء تزئینی ، روشنایی ، نقوش برجسته و تابلوها ، تندیس ها ، احجام سه بعدی مبلمان کاربرد دارد.
3- نور گذرویژگی عبور نور از این محصول باعث شده سنگ نرم FlexStone به عنوان یک محصول دکوراتیو با نوآوری مدرن در صنعت ساختمان در رده اول جهت زیبا سازی ساختمان کاربرد داشته باشد.
4- قابلیت انعطافنرم بودن و ضخامت کم و انعطاف بسیار بالای سنگ نرم FlexStone نصب این محصول را بر روی انواع سطوح منحنی ، مواج  و  کروی  بدون ایجاد هیچگونه درز یا چروکی ممکن ساخته است.
به عنوان مثال امکان استفاده در پوشش گنبد ، طاق های قوسی ، استوانه ها و احجام سه بعدی با FlexStone به راحتی قابل انجام می باشد.
Call Now Button