شرکت عمران تجارت دانا برای جلب اعتماد و اطمینان هر چه بیشتر مشتریان خود و همچنین افزایش ایمنی مراودات خود با مخاطبان خود ؛ موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک ( ای نماد ) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی شد تا مشتریان و همکاران گرامی با اطمینان خاطر بیشتری با این شرکت ارتباط مالی برقرار نمایند .

نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد) چیست ؟

نماد اعتماد الکترونیکی یک نشان دولتی است که صرفاً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)، صادر شده و به کسب و کارهای اینترنتی با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد. هدف از اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، اعتماد‌سازی و رسمیت‌دهی به فعالیت کسب و کار‌های اینترنتی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی در ابعاد مختلف اعم از امنیتی،‌ اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است. .ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی ‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

با عنایت به تلاش همکاران گرامی در پیش برد اهداف شرکت و همچنین برای جلب رضایت مشتریان عزیز و ادامه روند رو به رشد کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده ، موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک (ای نماد)  شده ایم.

با افتخار و سربلندی در کنارتان هستیم