• تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، خیابان آهنی آمینه، نبش 194 ، پلاک 48 ، واحد 2

متوقف کننده خودرو

یکی دیگر از مشکلات پارک کردن خودرو در پارکینگ ها  ، برخورد آن با دیوار پارکینگ می باشد.
متوقف کننده خودرو یا کار استاپر محصولی است که در انتهای پارکینگ ( محل پارک خودرو ) روی کف پارکینگ نصب می شود و از برخورد خودرو با دیوار جلوگیری می کند. این محصول از نوع های مختلفی همچون لاستیک فشرده ( PVC ) و فلزی تولید می شود.

 

مزایای محصول متوقف کننده خودرو :

 

 1.  جلوگیری از برخورد خودرو با دیوار و ایجاد خسارت
 2.  دو سال گارانتی  ( همرا با کارت گارانتی )
 3.  ده سال خدمات پس از فروش

جدا کننده پارکینگ

یکی از مشکلات پارکینگ ها در ساختمان و امکان عمومی و خصوصی تعیین محدوده پارک ماشینها در جای خاص خود است که اصولاً در صورت رعایت نکردن محدوده برای ساکنین ایجاد مزاحمت می تواند بکند. از این رو روش های مختلفی برای رفع این موضوع از سالهای قبل بوجود آمده که می توان به خط کشی – جانمایی – شماره بندی و … اشاره  نمود.
با این حال و با وجود خطوط مشخص کننده همچنان در صورت نبود جای کافی برای پارک ، بعضی از افراد  خطوط نقش بسته شده روی  کف را در نظر نمیگیرند و روی خطوط و خارج از شرایط اعلامی حتی برای چند دقیقه قانون را زیر پا گذاشته و پارک می نمایند.
یکی از راهکارهای اجرای قانون این است که خود دستورالعملها مانع از اتفاقات باشند یعنی طراحی محدوده پارکینگ باید بصورتی باشد که حتی  در زمان نبود جای پارک هیچ شخص دیگر نتواند از محدوده مشخص شده استفاده نماید.
پس از این اتفاقات جدا کننده های پارکینگی پا به عرصه ظهور گذاشتند و چون دارای ارتفاعی خاص هستند نمی توان آنها را نادیده گرفت. از این محصول برای جدا سازی فضای پارکینگها با ارتفاع خاص و ایجاد حریم فضای پارک استفاده می گردد و در نوع های مختلفی همچون  فلزی ، لاستیک فشرده (  PVC ) ، بتنی و ….. تولید می شود.

قفل پارکینگ

یکی دیگر از مشکلات پارکینگ ها استفاده اشخاص دیگر از پارکینگ دیگران در هنگام نبود جای پارک می باشد.
برای رفع این مشکل و از بین بردن تنش بین ساکنین در هنگام مواجهه با این موضوع می توان از قفل پارکینگ استفاده کرد. قفل پارکینگ ( پارک نگهدار )  : مهمترین مزیت آن این است که اجازه استفاده از پارکینگ خصوصی را به دیگران نمی دهد . این محصول به دو صورت دستی و اتوماتیک تولید می شود.

 

مزایای محصول قفل پارکینگ :

 

 1. جلوگیری از اشغال پارکینگ خصوصی توسط اشخاص دیگر
 2.  قابلیت کار با باتری در هنگام قطع جریان برق
 3.  از بین بردن تنش در بین ساکنین ساختمان
 4.  دو سال گارانتی  ( همراه با کارت گارانتی )
 5.  ده سال خدمات پس از فروش

گارد ستون

یکی دیگر از مشکلات  در پارکینگ ها در هنگام پارک خوردو ، برخورد آن با ستونهای موجود در پارکینگ می باشد که باعث ایجاد خسارت هم به خودرو و هم به ستونها می گردد. این محصول از جنس لاستیک دوجداره انعطاف پذیر ( PVC ) می باشد که محافظ ستونهای پارکینگ و همچنین بدنه خودرو در هنگام پارک است و خسارت ناشی برخورد خوردو با ستونها را به حداقل می رساند.

 

مزایای محصول گارد ستون :

 

 1.   PVC انعطاف پذیر در مقابل ضربه
 2. کاهش خسارت ناشی به ستونها و بدنه خوردو در هنگام پارک
 3. دو سال گارانتی   ( همراه با کارت گارانتی )
 4. ده سال خدمات پس از فروش
Call Now Button