• تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، خیابان آهنی آمینه، نبش 194 ، پلاک 48 ، واحد 2

مختصری درباره شرکت

شرکت عمران تجارت دانا با رسالت بکارگیری تکنولوژی های نو در صنعت ساختمان نزدیک به دو دهه است فعالیت خود را آغاز نموده است.
در این راستا ، این شرکت  دارای نمایندگی انحصاری  محصولات خود  در  ایران  و  خاورمیانه می باشد که با بکارگیری محصولات  و  سرویس کم نظیر خدمات در این خصوص آماده ارائه خدمات گوناگون به صنعت ساختمان و پیشگامان این صنعت می باشد.

تاریخچه فعالیت های شرکت

1380

تأسیس شرکت

شرکت عمران تجارت دانا در سال 1380 تأسیس گردید و با رویکرد تولید محصولات نوین ساختمانی ، ایمنی و اجرای پروژه های عمرانی در حوزه تولیدات انحصاری ، فعالیت خود را آغاز نمود.
1381

تولید محصول ترمز پله مگاترد ( Mega Tread ) و محصول مگارمپ ( Mega Ramp )

در سال 1381 همزمان با توسعه زیر ساختهای کشور و پیشرفت صنعت ساخت و ساز و ایجاد نیاز فراوان به ایمن کردن محیط ها برای مردم عزیزمان و همچنین نیاز روز افزون مجموعه ها برای ایمن بودن و پیگیری مشاوران و کارفرمایان با توجه به ضوابط اجرایی ساختمان و هرچه امن تر کردن محیط ها ، این شرکت بر آن شد تا یکی از این نیازها را برطرف نماید. با تحقیقات زیاد و استفاده از مواد اولیه خاص محصولی را با عنوان مگاترد ( یا به اصطلاح عموم ترمز پله ، استوپ پله ، ضد لغزنده سطوح ) و محصول دیگری با نام مگا رمپ ( ضد لغزنده سطوح شیب دار و کف ) تولید نمود که در اندازه ها ، رنگ ها و اشکال مختلف در دسترس عموم قرار گرفت. این محصول دارای کیفیت بسیار بالا و ماندگاری طولانی ( 2سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش ) این نیاز را پاسخ گفت و توانست با اجرای بیش از هزاران پروژه کوچک و بزرگ در کشور و تاییدیه های سازمان های مختلف دولتی و خصوصی به عنوان اولین تولید کننده و مرجع استاندارد این محصول خود را معرفی نماید.

1381

تولید محصول ترمز پله دکوراتیو مگافیکس - Mega Fix

با توجه به نیاز طراحان و فعالین حوزه دکوراسیون داخلی و تکمیل سبد کالایی بر آن شدیم تا محصولی دکوراتیو را با نام ترمز پله مگافیکس تولید نماییم تا طراحان و فعالین حوزه ساختمان بتوانند بدون محدودیت در طرح های خود از این محصولات استفاده نمایند.

1382

تولید محصول ترمز پله صنعتی مگاپلیت - Mega Plate

نظر به استقبال بی نظیر صنایع مادر در جهت ایمن سازی محیطی برای کارکنان و پرسنل خود بر آن شدیم تا محصول ضد لغزنده صنعتی با نام مگاپلیت را تولید کنیم تا بتوان در این بخش نیز مشتریان خود را همسو با اهداف کلی شرکت در راستای ایمنی هر چه بیشتر همراهی نماییم.

1382

کسب عنوان اولین تولید کننده استاندارد ضدلغزنده های پله و سطوح از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

شرکت عمران تجارت دانا در سال 1382 با افتخار به عنوان اولین تولید کننده ضد لغزنده پله با نام تجاری مگاترد ( ضد لغزنده پله ) و ضد لغزنده سطوح شیبدار با نام تجاری مگا رمپ مورد تایید سازمان وزارت صنعت ، معدن و تجارت قرار گرفت و پس از گذراندن تست های آزمایشگاهی و ارائه مستندات به عنوان مرجع اصلی تولید و تایید کننده استانداردهای این محصول در ایران شروع به فعالیت نمود.
تبیین استاندارد برای تولید و اجرا محصولات ضد لغزنده پله و ارائه گواهینامه های آموزشی به فعالان در این صنعت و راه حلهای مختلف در جهت بالا بردن کیفیت تولید و همچنین روش های بروز و نوین اجرا با راهکارهای مختلف به عنوان مرجع استاندارد این محصولات را به عهده گرفت که طبق شرایط اقلیمی و محیطی کشور عزیزمان علاوه بر رعایت استانداردهای بین المللی ، استانداردهای خاص کشورمان را ایجاد و در دسترس عموم قرار دهد.

1383

کفپوش های صنعتی ، بیمارستانی ، پارکینگی

شرکت عمران تجارت دانا در سال 1383 با موفقیتهای بدست آمده و تجربه های خود در بخش محصولات قبلی بر آن شد تا در زمینه کفپوش ها نیز فعالیت داشته باشد. بر این اساس با تحقیقات مختلف یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده دنیا را جهت این امر انتخاب نماید که به عنوان نماینده اصلی آن شرکت در ایران و خاورمیانه به فعالیت بپردازد.
از این رو شرکت مگاپوکسی استرالیا که تولید کننده انواع رزینهای اپوکسی ، کفپوش های صنعتی ، کفپوش های بیمارستانی ، کفپوش های پارکینگی ، چسب های خاص ساختمانی و محصولات عایق ساختمانی نوین می باشد را انتخاب نمود.
شرکت مگاپوکسی استرالیا با سابقه بلند مدت و دارای نمایندگی های بین المللی در سرتاسر جهان و انجام پروژه های بزرگ بین المللی به عنوان مرجع قرار گرفت. تیم فنی و اجرایی شرکت عمران تجارت دانا با آموزشهای تخصصی و با گذراندن دوره های مورد نظر شروع به فعالیت در زمینه اجرای کفپوش های مختلف نمود.
اجرای کفپوش های با کیفیت در پروژه های کوچک و بزرگ علی الخصوص پروژه های عظیم ملی کشورمان و با تاییده های رسمی از مجموعه های مختلف دولتی و خصوصی می تواند سندی بر موفقیت در این زمینه باشد که این شرکت به آن دست پیدا نموده است.

1384

تولید محصول پادری های نوین آلومینیومی مگامت - Mega Mat

در سال 1389 شرکت عمران تجارت دانا با توجه به نیاز بازار در زمینه پادری های ساختمانی که مورد توجه سازندگان و صاحبان اماکن عمومی و خصوصی قرارگرفته بود اقدام به تولید پادری های مخصوص ورودی از جنس آلومینیوم با نوارهای موکتی و لاستیکی طبق استاندارد های بین المللی و طراحی خاص نمود. این محصول در ابعاد ، طرح ها و رنگهای مختلف طراحی گردیده تا بتواند نسبت به محل نصب بیشترین سازگاری را داشته باشد. این شرکت محصول خود را با نام تجاری مگامت به بازار عرضه نموده است.

1386

تولید محصولات خطوط هشدار و راهنمای مگالاین - Mega Line

باتوجه به پیشرفت محصولات صنایع ساختمان و با در نظر گرفتن اصول ایمنی و استانداردهای اجرایی در سازمانها و شرکتها و سایر اماکن عمومی نیاز به تولید محصولات خاص شدیداً احساس میشد ، این شرکت با توجه به سابقه قابل توجه و پروژه های مطرح در کشور با تولید این محصولات اعم از خطوط هشدار ، خطوط راهنما و علائم نوری و دستورالعملهای تابلویی شروع به تولید با کیفیت این محصولات با استانداردهای جهانی نمود.

1387

دریافت استانداردها

در سال 1387 با توجه به تولید انبوه محصولات متنوع و استقبال بازار داخلی و بین المللی و نیاز به داشتن استانداردهای کیفی برتر بر آن شدیم تا جهت ورود بازارهای جهانی این استاندارد ها را دریافت نماییم و مفتخریم به اطلاع برسانیم که این شرکت توانسته استانداردهای : IMS , HSE , استاندارد CE اروپا , ISO 9001 , ISO14001 , ISO18001 , تائیدیه وزارت صنایع و معادن کشور ، تائیدیه انجمن شرکت های تولیدی و تائیدیه صلاحیت را دریافت نماییم

1388

تولید محصولات ایمنی پارکینگ ( متوقف کننده خودرو ، محافظ ستون ، قفل پارکینگ ، جدا کننده پارکینگ )

شرکت عمران تجارت دانا در سال 1388 بنا به تقاضا و نیاز بازار در زمینه ایمنی ساختمانها محصولات خود را گسترش داد تا بتواند در این عرصه نیز فعالیت داشته باشد که قسمتی از نیازهای این بخش را در این زمینه برآورده نماید.
این شرکت با استفاده از مواد اولیه درجه یک اقدام به تولید محصولات زیر نمود :

متوقف کننده خودرو :

محصولی از جنس لاستیک فشرده ( PVC ) یا از نوع فلزی می باشد که باعث استوپ کامل خودرو در جای مشخص شده پارکینگ می گردد و مانع از برخورد خوردو به دیوار می شود.

محافظ ستون :

محصولی از جنس لاستیک فشرده ( PVC ) در انواع مختلف ( بدون شاسی فلزی و با شاسی فلزی ) با ابعاد مختلف جهت جلوگیری از خوردگی لبه ستونها و صدمات احتمالی به خودروها بر روی ستون ها نصب می شود.

قفل پارکینگ :

محصولی جهت کنترل تردد خودرو ها در پارکینگ های خصوصی و عمومی می باشد. این محصول به دو صورت دستی و اتوماتیک تولید می شود.

جدا کننده پارکینگ :

این محصول از جنس لاستیک فشرده ( PVC ) یا فلزی تولید می شود و برای معیین کردن فضای پارکینگ در ساختمانها و مراکز عمومی بر روی کف پارکینگها نصب می گردد.

1393

ورود به بازار منطقه ای آسیا

با گسترده تر شدن حوزه فعالیت و تولید محصولات با کیفیت بر آن شدیم تا بازارهای منطقه ای را نیز زیر پوشش قرار دهیم و این امر باعث شد تا در کشورهای همجوار شروع به فعالیت نموده و با شعار کالای ایرانی با کیفیت افتخار همراهی مشتریان بین المللی خود را داشته باشیم.

1395

ورود به بازار اتحادیه اروپا

با در نظر گرفتن سوابق تجارت بین المللی چند سال گذشته و دریافت گواهی های استاندارد های اروپایی جهت توسعه به بازارهای اروپایی وارد شدیم و توانستیم با مشتریان خود در آن کشورها ارتباط برقرار کرده و تجربه موفقی بدست بیاوریم.

1397

دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده

هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تقویم رسمی کشور ، نهم اسفند ماه برگزار شده است. سازمان حمایت از مصرف کنندگان در این روز همایشی با همین عنوان هر سال در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار مینماید و به شرکت هایی که در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان امتیاز مورد نظر را کسب نموده باشند ، گواهینامه و تندیس اعطا می نماید.

مفتخر هستیم شرکت عمران تجارت دانا در زمینه صنعت ساختمان توانسته تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت نماید و خوشحالیم که حمایت شما مشتریان گرامی ما را در این امر یاری نموده است و با افتخار به اطلاع میرسانیم تندیس زرین سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت نموده ایم.

Call Now Button