• تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، خیابان آهنی آمینه، نبش 194 ، پلاک 48 ، واحد 2

مختصری درباره شرکت

شرکت عمران تجارت دانا با رسالت بکارگیری تکنولوژی های نو در صنعت ساختمان نزدیک به
دو دهه است فعالیت خود را آغاز نموده است.
در این راستا ، این شرکت  دارای نمایندگی انحصاری  محصولات خود  در  ایران  و  خاورمیانه
می باشد که با بکارگیری محصولات  و  سرویس کم نظیر خدمات در این خصوص آماده ارائه
خدمات گوناگون به صنعت ساختمان و پیشگامان این صنعت می باشد.

تاریخچه فعالیت های شرکت

۱۳۸۰

تأسیس شرکت

شرکت عمران تجارت دانا در سال ۱۳۸۰ تأسیس گردید و با رویکرد تولید محصولات نوین ساختمانی ، ایمنی و اجرای پروژه های عمرانی در حوزه تولیدات انحصاری ، فعالیت خود را آغاز نمود.
۱۳۸۱

تولید محصول ترمز پله مگاترد ( ضد لغزنده پله ) و محصول مگا رمپ ( ضد لغزنده کف و سطوح شیب دار )

در سال ۱۳۸۱ همزمان با توسعه زیر ساختهای کشور و پیشرفت صنعت ساخت و ساز و ایجاد نیاز فراوان به ایمن کردن محیط ها برای مردم عزیزمان و همچنین نیاز روز افزون مجموعه ها برای ایمن بودن و پیگیری مشاوران و کارفرمایان با توجه به ضوابط اجرایی ساختمان و هرچه امن تر کردن محیط ها ، این شرکت بر آن شد تا یکی از این نیازها را برطرف نماید. با تحقیقات زیاد و استفاده از مواد اولیه خاص محصولی را با عنوان مگاترد ( یا به اصطلاح عموم ترمز پله ، استوپ پله ، ضد لغزنده سطوح ) و محصول دیگری با نام مگا رمپ ( ضد لغزنده سطوح شیب دار و کف ) تولید نمود که در اندازه ها ، رنگ ها و اشکال مختلف در دسترس عموم قرار گرفت. این محصول دارای کیفیت بسیار بالا و ماندگاری طولانی ( ۲سال گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ) این نیاز را پاسخ گفت و توانست با اجرای بیش از هزاران پروژه کوچک و بزرگ در کشور و تاییدیه های سازمان های مختلف دولتی و خصوصی به عنوان اولین تولید کننده و مرجع استاندارد این محصول خود را معرفی نماید.
۱۳۸۲

کسب عنوان اولین تولید کننده ضدلغزنده پله با نام تجاری مگاترد و ضدلغزنده سطوح شیبدار با نام تجاری مگارمپ از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

شرکت عمران تجارت دانا در سال ۱۳۸۲ با افتخار به عنوان اولین تولید کننده ضد لغزنده پله با نام تجاری مگاترد ( ضد لغزنده پله ) و ضد لغزنده سطوح شیبدار با نام تجاری مگا رمپ مورد تایید سازمان وزارت صنعت ، معدن و تجارت قرار گرفت و پس از گذراندن تست های آزمایشگاهی و ارائه مستندات به عنوان مرجع اصلی تولید و تایید کننده استانداردهای این محصول در ایران شروع به فعالیت نمود.
تبیین استاندارد برای تولید و اجرا محصولات ضد لغزنده پله و ارائه گواهینامه های آموزشی به فعالان در این صنعت و راه حلهای مختلف در جهت بالا بردن کیفیت تولید و همچنین روش های بروز و نوین اجرا با راهکارهای مختلف به عنوان مرجع استاندارد این محصولات را به عهده گرفت که طبق شرایط اقلیمی و محیطی کشور عزیزمان علاوه بر رعایت استانداردهای بین المللی ، استانداردهای خاص کشورمان را ایجاد و در دسترس عموم قرار دهد.
۱۳۸۳

کفپوش های صنعتی ، بیمارستانی ، پارکینگی

شرکت عمران تجارت دانا در سال ۱۳۸۳ با موفقیتهای بدست آمده و تجربه های خود در بخش محصولات قبلی بر آن شد تا در زمینه کفپوش ها نیز فعالیت داشته باشد. بر این اساس با تحقیقات مختلف یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده دنیا را جهت این امر انتخاب نماید که به عنوان نماینده اصلی آن شرکت در ایران و خاورمیانه به فعالیت بپردازد.
از این رو شرکت مگاپوکسی استرالیا که تولید کننده انواع رزینهای اپوکسی ، کفپوش های صنعتی ، کفپوش های بیمارستانی ، کفپوش های پارکینگی ، چسب های خاص ساختمانی و محصولات عایق ساختمانی نوین می باشد را انتخاب نمود.
شرکت مگاپوکسی استرالیا با سابقه بلند مدت و دارای نمایندگی های بین المللی در سرتاسر جهان و انجام پروژه های بزرگ بین المللی به عنوان مرجع قرار گرفت. تیم فنی و اجرایی شرکت عمران تجارت دانا با آموزشهای تخصصی و با گذراندن دوره های مورد نظر شروع به فعالیت در زمینه اجرای کفپوش های مختلف نمود.
اجرای کفپوش های با کیفیت در پروژه های کوچک و بزرگ علی الخصوص پروژه های عظیم ملی کشورمان و با تاییده های رسمی از مجموعه های مختلف دولتی و خصوصی می تواند سندی بر موفقیت در این زمینه باشد که این شرکت به آن دست پیدا نموده است.
۱۳۸۵

ورود به پروژه های استراتژیک منابع آبی کشور

شرکت عمران تجارت دانا با استفاده از محصولات خاص خود به عنوان یکی از مدعیان در زمینه آب بندی مخازن بتنی و فلزی در ایران وارد عمل شد و توانست بسیاری از مخازن استراتژیک و مهم را در صنایع مختلف اجرا نماید. لازم بذکر است اجرای آب بندی برخی سدها ، مخازن بتنی استراتژیک شهرداری ها ، مخازن رزرو آب شرب شهرها و اجرای بیش از صدها کیلومتر کانال انتقال آب در سرتاسر ایران و تاییدیه اجرای آنها از سازمان های بزرگ کشور مهر تاییدی بر این مدعاست.
۱۳۸۸

تولید محصولات ایمنی پارکینگ ( متوقف کننده خودرو ، محافظ ستون ، قفل پارکینگ ، جدا کننده پارکینگ )

شرکت عمران تجارت دانا در سال ۱۳۸۸ بنا به تقاضا و نیاز بازار در زمینه ایمنی ساختمانها محصولات خود را گسترش داد تا بتواند در این عرصه نیز فعالیت داشته باشد که قسمتی از نیازهای این بخش را در این زمینه برآورده نماید.
این شرکت با استفاده از مواد اولیه درجه یک اقدام به تولید محصولات زیر نمود :

متوقف کننده خودرو :

محصولی از جنس لاستیک فشرده ( PVC ) یا از نوع فلزی می باشد که باعث استوپ کامل خودرو در جای مشخص شده پارکینگ می گردد و مانع از برخورد خوردو به دیوار می شود.

محافظ ستون :

محصولی از جنس لاستیک فشرده ( PVC ) در انواع مختلف ( بدون شاسی فلزی و با شاسی فلزی ) با ابعاد مختلف جهت جلوگیری از خوردگی لبه ستونها و صدمات احتمالی به خودروها بر روی ستون ها نصب می شود.

قفل پارکینگ :

محصولی جهت کنترل تردد خودرو ها در پارکینگ های خصوصی و عمومی می باشد. این محصول به دو صورت دستی و اتوماتیک تولید می شود.

جدا کننده پارکینگ :

این محصول از جنس لاستیک فشرده ( PVC ) یا فلزی تولید می شود و برای معیین کردن فضای پارکینگ در ساختمانها و مراکز عمومی بر روی کف پارکینگها نصب می گردد.

۱۳۸۹

تولید مگا مت ( پادری های نوین آلومینیومی و موکتی )

در سال ۱۳۸۹ شرکت عمران تجارت دانا با توجه به نیاز بازار در زمینه پادری های ساختمانی که مورد توجه سازندگان و صاحبان اماکن عمومی و خصوصی قرارگرفته بود اقدام به تولید پادری های مخصوص ورودی از جنس آلومینیوم با نوارهای موکتی و لاستیکی طبق استاندارد های بین المللی و طراحی خاص نمود. این محصول در ابعاد ، طرح ها و رنگهای مختلف طراحی گردیده تا بتواند نسبت به محل نصب بیشترین سازگاری را داشته باشد. این شرکت محصول خود را با نام تجاری مگا مت به بازار عرضه نموده است.
۱۳۹۱

کیلینیک ساختمانی شرکت عمران تجارت دانا

با گذشت نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه های مختلف صنعت ساختمان ، شرکت عمران تجارت دانا با هدف بر طرف نمودن نیازهای مختلف ساختمانی در کشور بر آن شد تا با تبدیل شدن به یک کیلینیک ایمنی در ساختمان نیازهای این بخش را فراهم نماید. در این راستا با گرفتن نمایندگی های رسمی از شرکت های تراز اول دنیا در زمینه های مختلف اقدام به تأمین این محصولات نمود که بتواند نیاز مشتریان را پاسخگو باشد.