• تهران، تهرانپارس، خیابان 196 غربی، خیابان آهنی آمینه، نبش 194 ، پلاک 48 ، واحد 2

آب بندی - Sealing

آب بندی کردن سطوح  یکی از مهم ترین قسمت هر  سازه جهت استفاده  از  آن می باشد . هر سازه ای که ساخته می شود به منظور ایجاد پایگاهی برای یکی از نیازهای انسان ها قرار خواهد گرفت . بطور مثال : هر کارخانه ای که ساخته می شود برای بودن سر پناهی به منظور تولید یک قطعه یا محصول خاص ایجاد  می گردد و  یا  هر  مخزنی که ساخته می شود  هدف  از  ساخت  آن می تواند متفاوت و  در جهت امنیت روانی ( مخازن  ذخیره آب و  سد ها ) یا  برای  پیشرفت  و  توسعه اقتصادی مثل مخازن پرورش ماهی  و  غیره ایجاد می گردد .
بدیهی است که همه سازه ها  در صورت آب بند نبودن می تواند مشکلاتی را  بوجود آورد که هدف از ساخت آن سازه  را  زیر  سوال برده و کارآیی مد نظر را نداشته باشد . شرکت  عمران تجارت دانا  با داشتن محصولات  بسیار نوین  و  خاص  و  دارای تائیدیه  از سازمان های جهانی می تواند جهت آب بند نمودن سازه ها به کمک همکاران و مشتریان عزیز بشتابد . محصولات این شرکت با قابلیت نفوذ به سطوح بتنی و قابل اجرا بر روی همه سطوح و اجرای آسان و کیفیت بالا و دارا بودن ضریب انبساطی بالا ، یکی از محصولات بروز در این صنعت می باشد .
اجرای پوششهای آب بندی مخازن آب شرب – اجرای پوششهای ضد تشعشع – اجرای پوششهای آنتی باکتریال – اجرای پوششهای مقاوم به حرارت و سرما – اجرای پوششهای ضد اسید و اجرای انواع مختلف پوششها که برای مقاصد مختلف استفاده میگردند نیز در زیر گروه این محصولات قرار دارند و هر کدام علاوه بر پوشش به عنوان یک لایه آب بند امکانات و مزایای دیگری نیز دارند.
جهت اطلاعات بیشتر از این محصولات می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کنید و از خدمات رایگان استفاده نمایید.